DOMOTECHNA prodává výrobky určené pro český trh.
Tip Efekt lupa
 

Průtokový ohřívač Terma Q

 

PO TERMA Q (nově PO PLAMÍNEK) - plynový závěsný průtokový ohřívač - piezoelektrické zapalování, věčný plamínek, modulace výkonu, s odtahem spalin do komínu, výkon 19,2 kW, 11,5 l/min.

Průtokový ohřívač je odborně opravený reklamovaný spotřebič, který byl zákazníkem krátkodobě používán,  z těchto důvodů je zařazen do výprodeje jako plynový spotřebič 2. jakosti s výrazně nižší cenou. Spotřebič je určen ke spalování zemního plynu.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 8 403 Kč
Ušetříte 3 806 Kč (–45 %)
4 597 Kč
3 799,17 Kč bez DPH
   
Značka KVART - CZ, s.r.o.
Kategorie DRUHÁ JAKOST
Záruka 2 roky
 
Základním  typem mezi závěsnými průtokovými ohřívači je verze s věčným plamínkem s označením PO TERMA Q.
 
Tento typ plynového spotřebiče je pro bezpečný provoz vybaven pojistkou zpětného tahu spalin, omezovačem teploty vody a bezpečnostními prvky na armatuře.
Průtokový ohřívač řady PO je  automaticky odstaven v případě, že je nízký tah komína a spaliny se dostávají do místnosti, nebo v případě přehřátí spotřebiče, či vypnutí plynu.  Nastavená teplota výstupní vody se udržuje  modulací armatury na  konstantní úrovni i při změně průtoku vody. Tuto funkci zabezpečuje v průtokových ohřívačích PO  kvalitní sdružená plynová a vodní armatura MERTIK MAXITROL, která je vysoce odolná i v případě nižší kvality vstupní vody. Rozměry ohřívačů PO svými zástavbovými rozměry odpovídají rozměrům starších typů průtokových ohřívačů MORA 370 a MORA 371. Použitím montážního setu 370 jsou na minimum omezeny stavební úpravy.