KVART-CZ PO PLAMÍNEK

-15%

Doporučená cena: 8 403 Kč

Vaše cena: 7 143 Kč (s DPH) / 5 903 Kč (bez DPH)

115-0009

Dostupnost: skladem

PO PLAMÍNEK - Plynový závěsný průtokový ohřívač - piezoelektrické zapalování, věčný plamínek, modulace výkonu, s odtahem spalin do komínu, výkon 19,2 kW, 11,5 l/min.

energetický štítek

Plynový závěsný průtokový ohřívač PO Plamínek - s věčným plamínkem

Základním  typem je verze s věčným plamínkem s označením PO plamínek
Následují  bezplamínkové verze - s bateriovým zapalováním  PO Baterie a provedení s hydroturbinkouPO Turbína.  Bezpečnost je zajištěna  pojistkou zpětného tahu spalin, omezovačem teploty vody a bezpečnostními prvky na armatuře.
Spotřebič je  automaticky odstaven v případě, že je nízký tah komína a spaliny se dostávají do místnosti, nebo v případě přehřátí spotřebiče, či vypnutí plynu.  Nastavená teplota výstupní vody se udržuje  modulací armatury na  konstantní úrovni i při změně průtoku vody. Tuto funkci zabezpečuje v průtokových ohřívačích PO  kvalitní sdružená plynová a vodní armatura MERTIK MAXITROL, která je vysoce odolná i v případě nižší kvality vstupní vody. Rozměry ohřívačů PO svými zástavbovými rozměry odpovídají rozměrům starších typů průtokových ohřívačů MORA 370 a MORA 371. Použitím montážního setu 370 jsou na mimimum omezeny stavební úpravy .